Náhľad eshopu Zoot.sk

Zľavy a zľavové kódy na Zoot.sk

Nakupujte na Zoot.sk najvýhodnejšie. Máte možnosť nakupovať a zároveň šetriť peniaze veľmi jednoducho a rýchlo. A to vďaka využívaniu zľavových kupónov a kódov. Využívajte preto zľavové kódy a nakupujte ešte výhodnejšie topánky a všetok ostatný sortiment.

http://zoot.sk

Aktívne zľavové kódy a zľavy

Aktuálne 3 platných zľavových kódov


Zľavy až 80% na pánske oblečenie v Zoot

Využite prebiehajúci výpredaj pánskeho oblečenia ako napr. Tričká, Topánky, Bundy, Kabáty, Nohavice, kraťasy, Svetre a Mikiny, Košele na Zoot.sk... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

Zľavy až 80% na dámske oblečenie v Zoot

Výpredaj Dámskeho oblečenia a módy na Zoote ... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

Doprava zdarma po registrácií na Zoot.sk

Stačí sa zaregistrovať na zoot.sk a poštovné už nebudete musieť platiť.... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

Kontaktné informácie

ZOOT SK s. r. o.

Karadžičova 12, Bratislava-Ružinov 821 0

+421 948723 678

info@zoot.sk

Informácie o doprave

Objednávku je možné doručiť:

Kuriérom

Slovenská pošta

Osobné prevzatie

Platobné metódy

Platba kartou

Hotovosť

Na dobierku

Prevodom na účet

PayPal

 

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala

Aktuálne 2 neplatných kódov


Zľavový kupón so zľavou -13% na ZOOT.sk

Využite zľavový kupón so zľavou -13% na nákup tovaru na ZOOT.sk  Zľavu možno využiť na nákup tovaru všetkého druhu. Zľava platí len dnes!... viac ››

Kategória: ,

úspešnosť 100%

30. júna 2016

Iba dnes 10% zľava na nákup v ZOOT.sk

využite 10% zľavu ešte dnes.... viac ››

Kategória:

úspešnosť 0%

8. decembra 2015

Viac o Zoot.sk

Internetový obchod Zoot.sk ponúka široký sortiment kvalitnej módy. Nebojí sa predávať aj tiež výrobky začínajúcich dizajnérov a dáva tak prednosť originalite, ktorá sa pomaly vytráca z klasických kamenných obchodov.

Tovar dostupný na Zoot.sk

Okrem toho, že na internetovom obchode Zoot.sk môžete nájsť známe a kvalitné značky, nájdete tu aj originálne kúsky menších a začínajúcich dizajnérov. Práve vďaka tomuto patrí Zoot.sk medzi najoriginálnejšie internetové obchody, ktoré tu na Slovensku máme. Obchodné reťazce a kamenné obchody vypľúvajú stále rovnaké kúsky oblečenia, ktoré nosí úplne každý a všetci sme na vlas rovnakí. Ak nechcete patriť medzi dav a chcete sa odlíšiť, na Zoot.sk nájdete dizajnérske kúsky, ktoré sú originálne a úplne iné ako by ste čakali. Na e-shope nájdete prevažne textil, no takisto aj doplnky a obuv. Okrem toho je tu aj móda pre tehotné či plnoštíhle. Práve tieto dámy si ťažko hľadajú pekné kúsky. Tu však nájdete krásne a kvalitné výrobky, ktoré vás neomrzia. V kategórií bývanie a dizajn nájdete veľmi pekné výrobky, s ktorými si zútulníte byt či dom.

Výhody nákupu

Unikátnosť internetového obchodu Zoot.sk ešte doťahujú aj výdajne radosti. Je to niečo podobné ako výdajne pre iné e-shopy, len s trochu inou myšlienkou. Všetky kúsky oblečenia, ktoré si chcete zaobstarať si môžete sem objednať bez platby vopred, vyskúšať a tie, ktoré si chcete kúpiť, pretože vám naozaj sadli si kúpite. Ostatné stačí nechať vo výdajni radosti. Pracovníci sa postarajú o to, aby sa dostali späť na sklad. Značka Zoot najprv dlhší čas fungovala len ako český internetový obchod, no po veľkom úspechu u našich susedov na dostal aj k nám. Internetový obchod má aj časopis, v ktorom sa dočítate vždy najnovšie podrobnosti zo sveta módy. Výhodou je aj pekná stránka e-shopu. Tá je skvelo roztriedená do kategórií. V tých sa nachádzajú ďalšie podkategórie s tisíckami výrobkov, ktoré by ste si mohli zakúpiť. V kategórií "Práve dorazilo" sú najnovšie kúsky, ktoré sú najhorúcejšími hitmi a musíte ich mať doma. V kategórií "Premium" zas nájdete prémiové kúsky, ktoré sú síce drahšie, no budú patriť k tým luxusnejším, ktoré máte doma. Vo výpredaji môžete nájsť veľmi lacné oblečenie, na ktorom ušetríte desiatky eur. Nechýba ani filter, ktorý vám zúži vyhľadávanie podľa vašich podmienok. Produkty si však môžete vybrať aj podľa obľúbenej značky. Ak máte nejaké obľúbenú značku, jednoducho si ju tu nájdite a všetky výrobky, ktoré Zoot.sk ponúka od nej sa vám zobrazia. Nezabúdajme ani na newsletter, ktorý vám prinesie do schránky vždy najnovšie kúsky, akcie či iné novinky, ktoré nájdete na e-shope.  V kategóriách nájdete aj kolekciu týždňa, ktorá bola veľmi obľúbená počas celého týždňa. Nezabúdajte ani na kategóriu s darčekmi, kde nájdete skvelé tipy na darčeky pre priateľov a rodinu.

Prečo tu nakupovať?

  • Tisíce kvalitných výrobkov
  • Výborné ceny za kvalitu
  • Rýchle dodanie
  • Výdajne radosti, kde si môžete objednané výrobky vyskúšať a vziať si len tie, ktoré sa vám páčia a sedia
  • Zoot.sk ponúka aj kúsky od malých a začínajúcich dizajnérov, ktoré sú unikátne
  • Originálne výrobky