Zľavové kódy, kupóny a zľavy na Topankovo.sk

http://www.topankovo.sk

Aktivne zľavové kódy a zľavy na február

Aktivny 1
-20%
úspešnosť 100%
0 0

Doprava a platba

Spôsob dopravy

 • Kuriérom
 • Slovenská pošta

Spôsob platby

 • Na dobierku
 • Bankovým prevodom
 • PayPal

Kontakt

United Fashion Group s.r.o.

Sliačska 1/D, 83102 Bratislava

+421 232 115 471

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala.

Aktuálne 3 neplatné zľavové kódy a zľavy
10 €

Kupón -10 € a poštovné zadarmo na CONVERSE z Topankovo.sk

cia platí na topánky v kategórií Converse Novinky do štvrtka 12.10. do polnoci. Pre uplatnenie zľavy je pred dokončením objednávky potrebné vložiť kód do políčka "Mám darčekový kupón" a kliknúť na "Po...

12. októbra 2017

úspešnosť 100%
0 0

Zľavový kód na dopravu zdarma na Topankovo.sk

Nakúpte v internetovom obchode Topankovo.sk a máte možnosť využiť zľavový kód, vďaka ktorému máte dopravu a doručenie tovaru zdarma....

17. novembra 2016

úspešnosť 100%
0 0
-15%

Zľavový kód so zľavou -15% na nákup na Topankovo.sk

Zľavy na oblečenie! Využite zľavový kód a získajte zľavu na oblečenie vo výške -15% na nákup oblečenia v internetovom obchode Topankovo.sk...

30. októbra 2016

úspešnosť 0%
0 1

Viac o Topankovo.sk

Komentáre
 • LuNi 17.2.2018

  pravidelne si objednávam a som spokojná zo službami aj s tovarom

 • Martina 10.1.2018

  Objednala som si topánky a sú úžasné.

 • Garajová Oľga 13.11.2017

  mám záujem o zľavový kupon

Informácie, ktoré by se vám mohli hodiť

Jedny z najobľúbenejších kúskov a produktov, ktoré kupujú ženy sú rozhodne topánky. Nájsť ten najlepší internetový obchod s topánkami je niekedy veľmi ťažké, no naozaj to ide. Práve e-shop Topánkovo.sk patrí medzi lídrov na slovenskom trhu, ktorí ponúkajú kvalitnú obuv a pekné topánky. Ak aj vy túžite po tých najlepších, určite stavte naň.

Internetový obchod Topánkovo.sk vznikol v roku 2009. Za tento pomerne krátky čas sa z tohto e-shopu stal líder na trhu, ktorý vám ponúka tie najlepšie topánky. Všetky sa nosia dobre, na nohe vyzerajú veľmi žensky a nežne. Stavte aj vy na topánky za skvelé ceny.

Hneď ako vojdete na internetový obchod Topánkovo.sk zistíte, že ta nakúpite jednoducho a omnoho rýchlejšie, ako na iných e-shopoch. Hneď na vrchnej časti nájdete kateģorie, ako napríklad novinky, topánky pre ženy, mužov, deti alebo kabelky a trendy. Je len na vás, na ktorú kategóriu stavíte. V novinkách nájdete vždy tie najhorúcejšie trendy, ktoré sa vám môžu hodiť a ktoré nebude mať len tak nikto iný.

Kategória ženských či mužských topánok sa delí potom na ďalšie podkategórie, ktoré vám potom jednoducho pomôžu nakupovať rýchlejšie a jednoduchšie. Potrebujete na zimu čižmy alebo na jeseň gumáky? Vyberajte aj z týchto podkategórií, v ktorých nájdete ďalšie desiatky topánok, ktoré sa vám budú nosiť veľmi príjemne a dobre.

Nechce sa vám prezerať dlhé zoznamy kategórií a veľa výrobkov, ktoré sú v nich? Používajte v každej podkategórií ďalšie filtre, ktoré vám pomôžu napríklad pri výške ceny, pri farebnej škále alebo napríklad aj pri značke. Nakupovať topánky cez internet nebolo nikdy ľahšie a rýchlejšie.

E-shop však ponúka aj kvalitné kabelky, ktoré sa vám zapáčia hneď na prvý pohľad. Malá, veľká, široká alebo úzka? Kabelka alebo peňaženka? Všetko toto a ešte omnoho viac nájdete v jednej z kategórií, ktorá ponúka ďalšie množstvo nových výrobkov.

Výhodou je aj to, že s kvalitou a výrobkami sú spokojné aj celebrity, ako napríklad speváčka Kristína, ktorá na ich kvalitu jednoducho nedá dopustiť. Doručenie je vždy rýchle a na svoj nový kúsok nebudete nikdy čakať príliš dlho. Doba na vrátenie je až 30 dní, vďaka čomu môžete objednaný produkt jednoducho vrátiť bez toho, aby ste sa hnevali, že vám niečo nesadlo a musíte to mať doma.

Na e-shope dokonca nájdete aj pár kúskov oblečenia, ktoré sa vám zapáčia tak, že vždy, keď budete objednávať topánky, stavíte aj na nejaký kúsok na seba. Nedajte sa zmiasť, síce je e-shop zameraný na topánky, určite ponúka aj kvalitné oblečenie a doplnky.

Výhody

 • Zaujímavé topánky, ktoré inde nenájdete
 • Kvalitné výrobky
 • Primerane vysoké ceny
 • Skvelé recenzie

Nevýhody

 • Drahšia doprava
 • Menší výber z oblečenia