Náhľad eshopu Sportsdirect.com

Zľavy a zľavové kódy na Sportsdirect.com

Internetový športový obchod so športovými potrebami, oblečením či obuvi od špičkových značiek ako sú Nike, Adidas alebo Reebok za skvelé ceny. Nájdete tu výrobky pre mužov, ženy či deti.

http://sk.sportsdirect.com/

Aktívne zľavové kódy a zľavy

Aktuálne 0 platných zľavových kódov


Neboli nájdené žiadne zľavové kódy

 

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala

Aktuálne 2 neplatných kódov


Zľava na Sportsdirect.com -90%

Nakupuj oblečenie so zľavou až do 90% na vybrané produkty na Sportsdirect.com... viac ››

úspešnosť 0%

28. októbra 2015

Zľava 20% na všetok tovar na nákup v Sportsdirect.com

Použite zľavový kód a ušetrite 20% ešte dnes.... viac ››

Kategória: ,

úspešnosť 40%

31. júla 2015

Viac o Sportsdirect.com

V prípade, že obľubujete nákup značkového oblečenia lacno, Sportsdirect.com je pre vás tým najideálnejším riešením. Prvopočiatky Sportsdirectu sú spomínané už v roku 1982, za zakladateľa považujeme Mika Ashleyho. Pôvod tejto spoločnosti môžeme hľadať v Britskom kráľovstve, kde aj dnes môžeme nájsť kamenné predajne, ktoré sú využívané v prvom rade domácimi, ale aj turistami, ktorí si spríjemnia chvíle v Anglicku nákupom v kamennej predajni za výhodné ceny.

V súčasnosti môžete nájsť vo Veľkej Británii už 420 kamenných predajní, a tento počet ešte nedosiahol maximum, ktorý chce spoločnosť dosiahnuť. Väčšina obchodov figuruje pod názvom Sporsdirect, prípadne Sportsdirect.com. No v súčasnosti sa tieto obchody dostali už aj do sveta, čiže ich nenájdete výhradne vo Veľkej Británii. Jedna predajňa sa dokonca vyskytuje aj v Bratislave, taktiež pod názvom Sportsdirect. V súčasnosti sú tieto predajne situované v Európe, v 19 krajinách. Najznámejšia predajňa sa však nachádza v srdci Londýna, Picadilly Circus, kde nájdete obrovský sortiment a širokú ponuku najmä kopačiek a tenisiek.

Okrem nákupu v kamenných predajniach umožňuje Sportsdirect aj nákup prostredníctvom internetu, a to na stránke Sportsdirect.com. Nakupovanie na tejto stránke je naozaj veľmi jednoduché a výhodné. Priamo z domova môžete nakupovať značkové oblečenie za najvýhodnejšie ceny na trhu. Orientácia na stránke je veľmi jednoduchá, stačí vyhľadať požadovaný produkt prostredníctvom kategórií, určenia či vyhľadávacieho okna. Taktiež je veľmi jednoduché prepnutie stránky na slovenský jazyk, čo uľahčí orientáciu menej jazykovo zdatným klientom. Nachádza sa tu naozaj obrovské množstvo tovaru, z ktorého možno vyberať. Je možné vyberať medzi rôznymi značkami, medzi tie najznámejšie patrí:

  • Nike
  • Adidas
  • Puma
  • Under Armour
  • Slazenger
  • Donnay
  • a mnoho ďalších

Nakupovanie je veľmi jednoduché a doručenie rýchle. Tovar prichádza priamo z Anglicka klasickou dopravou, prípadne leteckou prepravou, za ktorú si však priplatíte. Doručenie tovaru prebieha v rozmedzí 4-7 pracovných dní priamo k vám domov. Za objednávku sa platí predom, prostredníctvom platobnej karty. Jedinou nevýhodou je drahšie poštovné, ale v prípade, že kupujete viac vecí alebo sa spojí viac ľudí pre jeden nákup, naozaj sa to oplatí. Taktiež môžete ušetriť peniaze v prípade, ak nakupujete prostredníctvom zľavových kódov alebo kupónov, ktoré môžete nájsť na portáli Zlavovekody.sk