Zľavové kódy, kupóny a zľavy na Sperky-eshop.sk

http://sperky-eshop.sk

Aktivne zľavové kódy a zľavy na jún

Aktivny 1
-12%

Zľavový kód -12% na Šperky-eshop.sk

Platí na celý nákup v internetovom obchode Šperky-eshop....

30. júna 2018

úspešnosť 100%
2 0

Doprava a platba

Spôsob dopravy

  • Kuriérom
  • Slovenská pošta

Spôsob platby

  • Na dobierku
  • Bankovým prevodom
  • PayPal

Kontakt

Šperky s.r.o.

Starozagorská 6 04023 KOŠICE

0917 847 158

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala.

Aktuálne 18 neplatných zľavových kódov a zľiav
-25%

Zľavový kupón -25% na Sperky-eshop.sk

Platí na celú objednávku v e-shope sperky-eshop.sk...

31. januára 2018

úspešnosť 100%
0 0
-7%

Zľavový kupón -7% na Sperky-eshop.sk

Využite rôzne akcie a zľavy až do -60% na Sperky-eshop.sk práve teraz, a k tomu aj te...

13. decembra 2017

úspešnosť 100%
0 0
-10%

7. decembra 2017

úspešnosť 100%
0 0
-20%

Zľavový kupón -20% na nezľavnený tovar na Sperky-eshop.sk

Využite na Mikuláša zľavový kupón -20% od Šperky-eshop.sk. Platí iba na nezľavnený to...

7. decembra 2017

úspešnosť 100%
0 0
12 €

Zľavový kupón -12€ na Sperky-eshop.sk

Platí na objednávky nad 40€ využite na Mikuláša zľavový kupón ešte dnes....

7. decembra 2017

úspešnosť 100%
0 0
5 €

Zľavový kupón -5€ na Sperky-eshop.sk

Platí na objednávky nad 20€ využite na Mikuláša zľavový kupón ešte dnes....

7. decembra 2017

úspešnosť 100%
0 0
-25%

26. novembra 2017

úspešnosť 100%
1 0
12 €

25. októbra 2017

úspešnosť 100%
0 0

6. októbra 2017

úspešnosť 100%
0 0
12 €

31. októbra 2017

úspešnosť 100%
1 0

Viac o Sperky-eshop.sk

Informácie, ktoré by se vám mohli hodiť

Chcete potešiť sami seba alebo svojich blízkych krásnym šperkom? Širokú ponuku kvalitných šperkov vám na Slovensku ponúka internetový obchod Šperky-eshop.sk, ktorý má dlhú tradíciu na trhu a mnohých spokojných zákazníkov. Vyberajte tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty za nízku cenu.

Šperky-eshop.sk

Spoločnosť Šperky-eshop.sk bola založená v roku 2010, kedy sa zameriavala na internetový predaj najkvalitnejších šperkov širokej verejnosti nielen na Slovensku, ale aj na celom svete. Internetový obchod vám prináša tie najkvalitnejšie šperky v rôznych kategóriách za nižšie či vyššie ceny. Dominantná časť výrobkov je na sklade, vďaka čomu si môžete byť istí, že už o pár dní ich budete mať doma a môžete tak obdarovať svojich blízkych presne vtedy, kedy potrebujete. Nákup je jednoduchý, rýchly a vy budete určite spokojní!

Na e-shope nájdete naozaj širokú škálu produktov, medzi ktorými nájdete napríklad zásnubné prstene, oceľové šperky, zlaté náušnice, diamantové šperky, zlaté retiazky, zlaté prstene či striebro. V ponuke však nájdete aj exkluzívne výrobky, ako napríklad titánové obrúčky či luxusné wolfrámové náramky. Všetky tieto výrobky sú jedinečné a za skvelú cenu ich nájdete práve na e-shope Šperky-eshop.sk

Webstránka internetového obchodu je jednoducho spravená. Hneď po vstupe si môžete všimnúť na vrchnej časti kategórie, v ktorých nájdete jednotlivé výrobky. Kategórií je naozaj veľmi veľa, vďaka čomu bude hľadanie omnoho jednoduchšie a rýchlejšie. Každá kategória má aj svoju podkategóriu, v ktorej sú šperky a jednotlivé výrobky prehľadne porozdeľované a usporiadané. Výhodou je aj filter, ktorý vám presne ukáže len tie výrobky, ktoré si želáte. Môžete do neho zadať cenu, za ktorú by ste si chceli šperk kúpiť, materiál, z ktorého má byť šperk vyhotovený alebo farba, v ktorej má byť.

snubné prstene

Na prednej stránke nechýbajú ani nové produkty, ktoré si môžete hneď pozrieť a kúpiť tak niečo nové, čo doma vo svojej šperkovnici nemáte. Takisto sú tieto novinky mnohokrát veľmi štýlovými doplnkami, a preto sú vhodné napríklad ako darček.

Každý výrobok má presný popis, vďaka čomu si budete istí, z čoho je daný výrobok vyhotovený, ako približne vyzerá a ako bude na vás vyzerať. Nechýba ani online zákaznícky servis, ktorý môžete kontaktovať prostredníctvom okienka v spodnej časti webstránky na pravej strane. Ak práve vtedy nie sú online, stačí zanechať správu, na ktorú dostanete odpoveď. Takisto nechýba ani telefonický kontakt.

Pri výbere prsteňov či iných doplnkov si nemusíte byť istí, akú veľkosť by ste chceli. Vtedy stačí jednoducho prejsť na spodnú časť webstránky, kde máte niekoľko článkov a rád, ako si vybrať ten najlepší šperk a tú najlepšiu veľkosť pre vás. Nechýba tu ani starostlivosť o šperky, ktorá vám poradí, ako sa o nej starať čo najlepšie.

Výhody

  • Nízke ceny
  • Dlhá tradícia
  • Zasielajú do celého sveta