Zľavové kódy, kupóny a zľavy na Orsay.sk

http://www.orsay.com

Aktivne zľavové kódy a zľavy na január

Aktívnych 0

Doprava a platba

Spôsob dopravy

  • Kuriérom
  • Slovenská pošta

Spôsob platby

  • V hotovosti
  • Na dobierku
  • Bankovým prevodom

Kontakt

ORDISLOVAK S.R.O.

Križkova 9 811 04 Bratislava Slovensko

0800 606 114

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala.

Aktuálne 21 neplatných zľavových kódov a zľiav
-15%

Zľavový kupón -15% na Orsay.sk

Platí pre nákup aspoň za 20€ a nieje možné kombinovať s inými akciami....

6. januára 2018

úspešnosť 100%
1 0
-10%

Zľavový kupón -10% na Orsay.sk

Platí pre nákup aspoň za 10€ a nieje možné kombinovať s inými akciami....

6. januára 2018

úspešnosť 100%
1 0
-20%

Zľavový kupón -20% na Orsay.sk

Platí na nezľavnené oblečenie a módne doplnky v internetovom obchode kde sa Vám automaticky uplatní zľava na najdrahší kus z nákupu. Neplatí na tovar označený ako Special Price a nieje možné kombinova...

7. januára 2018

úspešnosť 100%
1 0
-20%

Zľavový kupón -20% na Orsay.sk

Platí na všetko, vrátane nezľavnených produktov. Kupón nie je možné kombinovať s inými kupónmi....

17. decembra 2017

úspešnosť 100%
0 0
-20%

Black Friday zľavový kupón -20% na celý nákup na Orsay.sk

Black Friday na Vasa-moda.sk. Využite zľavový kupón -20% na celý svoj nákup....

26. novembra 2017

úspešnosť 100%
0 0
-20%

Zľavový kód -20% na nezľavnené oblečenie na Orsay.sk

Táto zľava -20% sa odráta od najdrahšieho kusu z nákupu. Platí na nezľavnené oblečenie a módne doplnky v internetovom obchode Orsay keď vložíte tento kupón pri zadávaní objednávky. Nie je možnú ju kom...

1. januára 2018

úspešnosť 100%
0 0
-20%

Zľavový kódy -20% na Orsay.sk

Platí na nezľavnenú dámsku módu v internetovom obchode Orsay keď vložíte tento kupón pri zadávaní objednávky. Neplatí na produkty Special price....

10. novembra 2017

úspešnosť 100%
0 0
-20%

Zľavový kupón -20% na Orsay.sk

Orsay Vám tentokrát ponúka zľavový kupón, s ktorým ušetríte 20% pri nákupe pekných a kvalitných búnd a kabátov....

30. novembra 2017

úspešnosť 100%
0 0
-25%

Zľavový kupón -25% na Orsay.sk

Tento kupón -25% platí na nákup v internetovom obchode Orsay keď vložíte tento kupón pri zadávaní objednávky. Využite skvelý zľavový kupón Orsay a dámske oblečenie a módne doplnky naobjednajte ešte vý...

17. septembra 2017

úspešnosť 100%
0 0

Zľavový kupón: doprava zadarmo na Orsay.sk

Dopravu zadarmo na objednávky nad 7€ získate po vložení zľavového kupónu na orsay....

3. septembra 2017

úspešnosť 100%
0 0

Viac o Orsay.sk

Informácie, ktoré by se vám mohli hodiť

Hľadáte kvalitný internetový obchod, ktorý by vám ponúkol skvelé oblečenie, na každú sezónu za rozumné ceny? Práve Orsay.com je jedným z najlepších obchodov s oblečením pre každú vekovú kategóriu, ktorá hľadá v oblečení niečo viac, ako len kúsok na seba.

Orsay.com ponúka kvalitné módu už niekoľko rokov. Za krátky čas si vybudovala táto značka veľkú základňu spokojných zákazníkov, ktorí na ňu nedajú dopustiť. Líder na trhu s perfektným oblečením, aj tak sa dá nazvať tento e-shop.

Webstránka Orsay.com je jednoduchá a ľahká prehľadná. Na hlavnej stránke nájdete vždy najnovšie kolekcie, ktoré sa orientujú na módne kúsky ročného obdobia. Takisto tu nájdete aj najnovšie oblečenie, ktoré vás zaujme. Zaujímavosťou tohto obchodu je najmä to, že ponúka len ženské oblečenie.

Mnohí si myslia, že značka ponúka len elegantné oblečenie pre ženy nad 30 rokov, no nie je to pravda. Nájdete tu aj mladistvé kúsky, ktoré sa hodia dospievajúcim dievčatám a mladším ženám.

Na e-shope sa nakupuje jednoducho. Stačí si nájsť kategóriu, ktorá sa vám najviac hodí. Podľa toho si pomocou filtru nájdete oblečenie, ktoré chcete. Nechcete ísť vyššie ako nad určitú čiastku? Jednoducho si to do filtra zadajte a nakupujte ďalej. Rovnako si vyberte aj farbu či daný kúsok, ktorý plánujete kúpiť. Cenu si môžete zobraziť od najlacnejšieho po najdrahšie, alebo naopak.

Sociálne siete tomuto e-shopu nechýbajú. Nájdete ich ako na Facebooku, tak aj na Instagrame, kde vždy uvidíte tie najnovšie súťaže, ponuky či akcie. Nenechajte si ich ujsť! Takisto sa môžete prihlásiť aj na odber noviniek, ktoré budete mať vo svojom e-maile vždy, kedy budete chcieť.

V ponuke máte aj rôzne kolekcie, ktoré boli prednedávnom alebo sú aktuálne práve teraz. Môžete si tak vybrať presne to, čo potrebujete. Nezabúdajte ani na výpredaj. Toto čarovné slovíčko pritiahne naozaj veľkú časť ľudí, ktorí si prídu na svoje. Nakúpte výhodne a kvalitne.

Orsay.com vám ponúka aj klub, v ktorom môžete jednoducho zbierať body a meniť ich na zľavy z nákupu. A to sa naozaj oplatí! Najmä tým ľuďom, ktorí radi nakupujú mnoho kúskov a zaujímavostí. Práve častejšie nakupovanie vám prinesie ešte viac bodov. A to je dobrý dôvod na nové a nové nakupovanie, že?

Dopravu na predajňu máte zadarmo, čo je naozaj skvelé, pretože Orsay sa nachádza po celom Slovensku v mnohých obchodných centrách. Tam však nemusíte nájsť svoju veľkosť či kúsok, o ktorý máte záujem. Práve preto stavte na e-shop. Spôsobov platby je hneď niekoľko. Môžete platiť napríklad kreditnou kartou alebo prostredníctvom známeho portálu Paypal. Veci máte možnosť zadarmo vrátiť do 14 dní od kúpenia. Vyskúšajte si tak všetky veci, ktoré potrebujete a ak vám náhodou niečo nesadne vráťte danú vec rýchlo a jednoducho.

Výhody

  • Kvalitné oblečenie
  • Oblečenie pre každú vekovú skupinu
  • Jednoduché nakupovanie

Nevýhody

  • Niektoré ceny sú príliš vysoké