Náhľad eshopu Metalshop.sk

Zľavy a zľavové kódy na Metalshop.sk

Zľavové kódy na metalový a punkový hardcore obchod s oficiálnym tovarom hudobných skupín. Zľavový kód si môžete uplatniť na 16000 produktov, všetko skladom! Tričká, mikiny, topánky, nohavice a mnoho ďalších.

http://metalshop.sk

Aktívne zľavové kódy a zľavy

Aktuálne 2 platných zľavových kódov


Zľavový kupón so zľavou -10% na Metalshop.sk

Využite zľavový kupón so zľavou vo výške -10% na celý nákup tovaru v internetovom obchode, neplatí pre zlacnené veci.... viac ››

Kategória: ,

úspešnosť 100%

30. júna 2017

Poštovné zadarmo pri objednávke z Metalshop.sk

Pri objednávke nad 130 € Vám nebude účtované žiadne dopravné a balné. Akcia platí do odvolania.... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

Kontaktné informácie

Marko Logistic,sro

Hviezdoslavova 68 010 01 Žilina

Informácie o doprave

2

Objednávku je možné doručiť:

Kuriérom

Slovenská pošta

Platobné metódy

Na dobierku

Prevodom na účet

PayPal

 

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala

Aktuálne 2 neplatných kódov


Metalshop.sk ti ponúka zľavu 10% na nákup

Využi zľavový kód a získaj zľavu 10% na Metalshop.sk Ak si metalista, neváhaj. Zľava neplatí na už zľavnené produkty.... viac ››

úspešnosť 100%

29. júna 2015

Zľavový kupón -10% na nákup v Metalshop.sk

Ušetrite 10% pri nákupe v internetovom obchode Metalshop.sk... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

31. marca 2016

Viac o Metalshop.sk

Internetový obchod Metashop.sk funguje už viac ako štrnásť rokov a predáva oblečenie hudobných kapiel. Denne zakladatelia e-shopu vyrábajú tie najzaujímavejšie kúsky do regálov pre svojich zákazníkov.

Tovar dostupný na Metalshop.sk

Na internetovom obchode nájdete tričká známych aj menej známych kapiel, no nielen to. Ak sa preklikáte všetkymi kategóriami zistíte, že e-shop je zameraný aj na rôzne iné veci ako sú napríklad kvalitné batohy rôznych veľkostí, do ktorých sa vám zmestia všetky vaše potrebné veci, bundy, čiapky, náramky a iné doplnky, kozmetiku či dokonca parochne. Obchod má veľký výber a je rozdelený najprv do základných kategórií, ktoré sú ženy, muži a deti. Tie sa delia potom na jednotlivé kategórie podľa oblečenia a iných vecí. Okrem toho je tu aj kategória "doplnky", kde nájdete DVD, CD, kalendáre, kľúčenky, plagáty, knihy či dokonca deky. Je len na vás, čo si odtiaľto odnesiete.

Výhody nákupu

Málokedy natrafíte v klasických obchodoch s oblečením na tričká, ktoré majú logo vašej kapely. Často to býva jaz toho dôvodu, že kapely sú menej známe alebo obchody nie sú na to orientované. Práve preto tu máme internetový obchod Metalshop.sk, kde nájdete všetky kúsky oblečenia, doplnky či kabelky práve v dizajne vašej obľúbenej kapely. Síce je e-shop trochu tmavší, prehľadnosť je celkom dobrá a zaradenie do jednotlivých kategórií takisto. Veľkou výhodou je aj to, že nad kategóriami "novinky" a "akcie" nájdete vždy aj napísaný počet kusov, ktoré sa v tej kategórií nachádzajú. Výbornou pomôckou pri výbere a hľadaní trička alebo iného výrobku je aj rozdelenie podľa kapiel. Tam si jednoducho nájdete názov a všetky výrobky sa vám zobrazia. Svoje oblečenie si môžete dať doviezť rovno domov alebo si preň zájsť na odberné miesto.

Prečo tu nakupovať?

  • Veľký výber oblečenia či doplnkov kapiel, ktoré nikde inde nemusíte nájsť
  • Kvalitné výrobky
  • Doprava od 130€ zdarma
  • Výrobky si môžete prevziať aj vy sami na odberných miestach
  • Dobre rozdelenie všetkých výrobkov tak, že sa na stránke ľahko orientujete a nájdete tak úplne všetko