Zľavové kódy, kupóny a zľavy na Gymbeam.sk

http://gymbeam.sk/

Aktivne zľavové kódy a zľavy na február

Aktivny 1

Doprava zdarma na GymBeam.sk

Doprava stojí 2,90 € ale ak nakúpite nad 70€ tak dopravu máte zadarmo....

úspešnosť 50%
2 2

Doprava a platba

Spôsob dopravy

  • Kuriérom
  • Slovenská pošta
  • Osobné vyzdvihnutie

Spôsob platby

  • V hotovosti
  • Na dobierku

Kontakt

GymBeam s.r.o.

Južná trieda 66 040 01 Košice

0948 413 858

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala.

Aktuálne 1 neplatný zľavový kód alebo zľava

Zľavový kupón pre dopravu zdarma na GymBeam.sk

Nakúpte v internetovom obchode GymBeam.sk v minimálnej hodnote 50€ a môžete získať dopravu zdarma s použitím zľavového kupónu....

31. decembra 2016

úspešnosť 0%
0 1

Viac o Gymbeam.sk

Recenzie a hodnotenie obchodu
85%

Rozloženie obchodu

2 dni Dodacia doba

Kvalita komunikácie

Ceny

0 Zákazníkov neodporúča tento eshop

Komentáre
Informácie, ktoré by se vám mohli hodiť

Zaujímate sa o stravu a radi jete zdravo? Ak hľadáte stránku, kde nájdete tie najlepšie ceny aj za drahšie produkty, určite stavte na internetový obchod GymBeam.sk, kde okrem produktov, ktoré sú za bezkonkurenčnú cenu, môžete nájsť aj mnoho odborných článkov, ktoré vám pomôžu lepšie sa vyznať v oblasti stravy a cvičenia.

História

E-shopk funguje už niekoľko rokov, za svoju pomerne krátku dobu sa dokázali vyšplhať a dostať medzi najlepšie internetové obchody svojich čias. Ak sa radi zaujímate o zdravú stravu a kupujete si proteiny či iné zdravé dobroty, určite by ste mali staviť na e-shop GymBeam.sk, kde si určite nájdete všetko, čo potrebujete.

Obchod vznikol kvôli tomu, aby mali ľudia na dosah potraviny a rôzne suplementy zdravej stravy za nižšie ceny, ako sú na iných internetových obchodoch. Nikde nenájdete lepšie ceny, ako na e-shope GymBeam.sk. Nájdete tu všetko, čo potrebujete zoradené do niekoľkých kategórií a skupín. Je to naozaj veľmi jednoduché. Vďaka tomu, že e-shop pracuje 24 hodín 7 dní v týždni, máte zaručené to, že už o pár dní máte objednávku doma.

Informácie o GymBeam.sk

Internetový obchod GymBeam.sk stojí na niekoľkých základných a dôležitých pilieroch, ktoré dotvárajú spoľahlivosť a rýchlosť dodania. Rýchle dodanie je prvoradou vecou, na ktorej si zakladá. Podľa hodnotenia tisícov spokojných záujemcov má e-shop najkratší čas doručenia balíka v ich odvetví. Ak si teda plánujete zakúpiť nejaké suplementy či zdravé potraviny, určite ich čakajte už o pár dní doma. Nemusíte sa báť, že by ste sa niečoho nedočkali.

Široký výber sortimentu sa vám určite bude páčiť rovnako, ako rýchle dodanie. Niet sa čomu čudovať. Zákazníci milujú široký sortiment a vedomie, že si môžu vyberať z mnohých výrobkov. Ak si aj vy radi vyberáte a porovnávate jednotlivé produkty, určite stavte na tento internetový obchod.

Ceny za produkty sú veľmi férové. Ak potrebujete lacné výrobky, určite ich tu nájdete. Do zdravého životného štýlu musíte trochu investovať, no na e-shope GymBeam.sk naozaj citeľne ušetríte.

Výhodou je aj osobný odber v Košiciach, kde sa môžete pozhovárať aj s hlavnými prevádzkovateľmi internetového obchodu. Objednaný tovar vám môže však prísť aj Slovenskou poštou alebo kuriérom rovno domov, čo je asi najpohodlnejšie. Osobný odber je však asi najlepší, pretože vám v obchode môžu pomôcť odborníci, ak nebudete vidieť, čo si zakúpiť.

Prečo tu nakupovať?

  • Bezkonkurenčné ceny v celom odvetví zdravého životného štýlu
  • Blog, na ktorom nájdete rôzne recepty, tréningové plány či odborné články
  • Odberné miesto, kde vám radi pomôžu s výberom
  • Široké spektrum produktov, medzi ktorými si jednoducho vyberiete to, čo práve potrebujete
  • Doručenie už o pár dní