Zľavové kódy, kupóny a zľavy na Drogerka.sk

https://www.drogerka.sk

Aktivne zľavové kódy a zľavy na február

Aktívnych 0

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala.

Aktuálne 1 neplatný zľavový kód alebo zľava
-5%

Zľavový kupón -5% na Drogerka.sk

Uplatnite si zľavu na celú objednávku v drogerka.sk ktorú nie je možné kombinovať s inými zľavami...

31. decembra 2017

úspešnosť 100%
2 0

Viac o Drogerka.sk

Informácie, ktoré by se vám mohli hodiť

Asi veľmi dobre viete, že to, čo sa predáva u nás v obchodoch alebo drogériách býva často omnoho nižšej kvality, ako by ste inak mohli kúpiť niekde inde. Niektorí kvôli tomu, aby mali doma kvalitné výrobky chodia za hranice do Rakúska, aby si kúpili tie najlepšie výrobky ako je napríklad prášok do práčky, kozmetika a podobne. Máte radi aj vy kvalitné kúsky? Stavte na internetový obchod Drogerka.sk, ktorá ponúka iba kvalitné výrobky za veľmi nízke ceny.

Nakupuje sa tu veľmi jednoducho, pretože v ponuke máte známe značky, ktoré sa predávajú aj u nás. Značky ako Cif, Ariel alebo Persil sú v ponuke za neuveriteľne dobré ceny. Niektoré veci sú dokonca omnoho lacnejšie, ako v našich supermarketoch a k tomu sú omnoho lepšie a kvalitnejšie. Stavte na kvalitu než na kvantitu.

Tento internetový obchod založili traja kamaráti, ktorí chceli nielen sebe, ale aj ostatným zabezpečiť to najkvalitnejšie, čo by mohli mať. Nechoďte zbytočne za hranice! Nakupujte jednoducho z pohodlia domova a o nič sa nestarajte. Začiatky internetového obchodu neboli práve najľahšie, no po pár mesiacoch sa to rozbehlo a ľudia zo Slovenska zistili, že je najlepšie nakupovať takto.

Ak máte doma deti, určite chápete to, keď chcete pre nich dať to najlepšie. Dajte im to aj vďaka e-shopu Drogerka.sk! Okrem toho, že sa na ňom jednoducho zorientujete, nájdete si tu všetko, vďaka tomu, že máte na výber hneď z niekoľkých kategórií. Vyberte si svoje výrobky v kategórií domácnosť, aby ste mali čo najčistejšiu domácnosť. Chcete kvalitne vypranú bielizeň? Nemusíte sa ničoho báť, pracie prášky či aviváže spravia všetko za vás.

Okrem kvalitných výrobkov do domácnosti a pre vás má však internetový obchod aj blog, na ktorom niekoľkokrát do mesiaca uverejňuje články. Môžete sa tak dočítať o tých najlepších novinkách, ktoré by vám mohli utiecť. Sledujte nielen e-shop, ale aj blog. Budete mať vždy odpovede, ktoré vás zaujímajú.

Výhody

  • Kvalitné výrobky
  • Široký záber na sortiment
  • Jednoduchá orientácia
  • Nováčik na trhu, ktorý si hneď získal priazeň zákazníkov

Výhodou je aj pohotový zákaznícky servis. Stačí, aby ste im napísali alebo zatelefonovali na číslo, ktoré je uvedené a budete si istí, že dostanete jednoznačnú a tú najlepšiu odpoveď. Niektoré výrobky si nemusíte tak jednoducho vybrať, a preto je vhodné, ak sa opýtate.

Na internetovom obchode však nájdete aj skvelé akcie a zľavy, ktoré vás nenechajú chladnými. Zakúpte si prášky a avivážne na pranie za omnoho nižšie ceny ako u nás ! Budete ich mať kvalitnejšie a lacnejšie. Rovnako na tom sú aj iné výrobky, ako napríklad Eko a Bio výrobky, vlhčené obrúsky alebo krémy a oleje.