Náhľad eshopu Coreshop.sk

Zľavy a zľavové kódy na Coreshop.sk

Získajte zľavové kódy na eshop ponúkajúci oblečenie – obuv, mikiny, batohy, čiapky, bundy a tričká veľkých značiek ako sú horsefeathers, fox, converse, vans, dc, emily the strange. Využite zľavový kód na coreshop.sk a ušetrite.

http://coreshop.sk

Aktívne zľavové kódy a zľavy

Aktuálne 2 platných zľavových kódov


Zľavový kód -10% z hodnoty nákupu na coreshop.sk

Získaj zľavu -10% z hodnoty celého nákupu na coreshop.sk po zadaní zľavového kódu pri nákupe.... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

25. júla 2017

Zľavový kód so zľavou -10% v internetovom obchode Coreshop.sk

Máte možnosť využiť zľavový kód so zľavou vo výške -10% na celý nákup tovaru, neplatí pre zlacnené veci.... viac ››

Kategória: ,

úspešnosť 100%

30. júna 2017

 

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala

Aktuálne 1 neplatných kódov


Coreshop.sk má pre teba zľavu -10%!

Využi zľavový kód a zároveň zľavu 10% na celý nákup na Coreshop.sk Pozn. : Zľava neplatí na už zľavnený tovar... viac ››

Kategória: ,

úspešnosť 0%

31. augusta 2015

Viac o Coreshop.sk

Internetový obchod Coreshop.sk patrí pod sieť e-shopov, ktoré vlastní Metalshop.sk . Po veľkom úspechu sa obchod rozšíril z Českej republiky aj k nám na Slovensko a nielen sem. V Poľsku patrí takisto medzi veľmi obľúbené.

Tovar dostupný na Coreshop.sk

Tovar, ktorý si môžete objednať na internetovom obchode Coreshop.sk je zameraný prevažne na športovú módu. Tým máme na mysli obuv, mikiny či tričká. Niečo veľmi elegantné ako lodičky nečakajte. Nájdete tu mnoho kvalitných výrobkov od svetových značiek, ktoré určite poznáte. Obuv je rozdelená do rôznych kategórií, čím sa stáva tovar prehľadnejším a vy si tak rýchlejšie nájdete všetko, čo potrebujete. Okrem už spomenutých vecí tu môžete nájsť aj doplnky všetkého druhu ako sú napríklad hodinky, peňaženky, piercingy, rohože, šály šatky, kalendáre či dokonca korzety.

Výhody nákupu

Výhoda nákupu na internetovom obchode, ktorý patrí medzi siete iných, ďalších takisto silných e-shopov je najmä tá, že sa nemusíte báť pri nakupovaní. Tisíce spokojných zákazníkov z každého jedného e-shopu, ktorý medzi ne patrí, zaručuje kvalitu a dodanie včas. Internetový obchod Coreshop.sk je trochu ťažšie prehľadný, pretože kategórie má jednotlivo pod sebou napísané, a keďže obsahuje mnoho výrobkov, je toho dosť. Po pár minútach na stránke sa však zorientujete a nakupovanie vám ide bez problémov. Pri každom výrobku máte niekoľko fotiek, ako vyzerajú spredu, zboku či na nohe nejakého človeka. Okrem toho je tam aj presný popis, z čoho topánky sú, či sú dostupné a v akých veľkostiach.

Prečo tu nakupovať?

  • Pohodlné dodanie rovno do domu za krátky čas
  • Široký výber sortimentu v mnohých kategiách
  • Vo výpredaji dokážete ušetriť veľkú čiastku peňazí
  • Niekoľko spôsobov platenia
  • Osobný odber na výdajných miestach po celej Slovenskej Republike