Zľavové kódy, kupóny a zľavy na Bohatstvo-prirody.sk

http://www.bohatstvo-prirody.sk

Aktivne zľavové kódy a zľavy na január

Aktívne 2
-1%

Kupón -1% na Bohatstvo-prirody.sk

Táto zľava platí iba pri nákupe nad 30€ na bohatstvo-prirody.sk...

31. januára 2018

úspešnosť 100%
0 0
-5%

Zľavový kód 5% na nákup v Bohatstvo-prirody.sk

Využite zľavový kód 5% na celý nákup v internetovom obchode Bohatstvo-prirody.sk...

úspešnosť 100%
0 0

Doprava a platba

Spôsob dopravy

  • Kuriérom
  • Slovenská pošta

Spôsob platby

  • Na dobierku
  • Bankovým prevodom
  • PayPal

Kontakt

LARIMAR SK s.r.o.

Záborské 265 082 53 Záborské

0949 823 382

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala.

Aktuálne 1 neplatný zľavový kód alebo zľava
3 €

30. júna 2017

úspešnosť 100%
0 0

Viac o Bohatstvo-prirody.sk

Informácie, ktoré by se vám mohli hodiť

Na internetovom obchode Bohatstvo-prirody.sk nájdete zdravé potraviny a nielen to. Všetky produkty, ktoré sa spájajú so slovíčkom zdravie a zdravý životný štýl tu nájdete.

Tovar dostupný na Bohatstvo-prirody.sk

Internetový obchod Bohatstvo-prirody.sk ponúka všetky zdravé výrobky a produkty, ktoré potrebujete pre zdravý životný štýl a život. V dnešnej uponáhľanej dobe sa na naše zdravie orientujeme len veľmi málo a to je chyba. Každý z nás by si mal nájsť čas urobiť niečo pre svoje zdravie. Stačí pár minút a uvidíte zmenu. Či už chcete trvalo schudnúť alebo chcete byť len zdraví, niektoré položky zo svojho života by ste mali vyškrtnúť a pridať niečo nové. Bio-potraviny ako sú napríklad kokosový olej či zelené potraviny sú v tomto e-shope na dennom poriadku. Okrem toho tu nájdete aj výživové doplnky, ktoré by ste mali užívať či už ste športovec alebo nie. Nájdete tu aj prírodnú kozmetiku, ktorá je šetrná k prírode a vaše telo sa vám za to odvďačí. Medzi zdravou stravou nájdete aj superfoods, čiže potraviny, ktoré obsahujú veľké množstvo vitamínov a minerálnych látok alebo biopotraviny. Ak máte nejaký zdravotný problém, jednoducho si ho nájdete v tejto kategórií a všetky produkty, ktoré dokážu bojovať proti tomuto problému tu nájdete.

Výhody nákupu

Výhod nákupu je hneď niekoľko. Ak chcete ušetriť nejaké to euro a byť spokojní s celou objednávkou, zaregistrujte sa do Vernostného programu. Vďaka tomu zbierate body, ktoré môžete na druhej objednávke použiť. V každej kategórií nájdete aj filter, podľa ktorého si môžete jednoduchšie nájsť produkty, ktoré potrebujete. Pri každom výrobku máte aj presný popis, podľa ktorého zistíte na čo všetko je produkt dobrý a aké veci môžete čakať po jeho používaní. Poštovné a dopravu máte zdarma nad 79€. Vyexpedovanie tovaru je vždy rýchlo a svoju objednávku máte už o pár dní doma.

Prečo tu nakupovať?

  • Expresné dodanie
  • Kvalitné bio výrobky
  • Doprava zdarma nad 79€
  • E-shop ponúka okrem zdravých potravín aj prírodnú kozmetiku