Náhľad eshopu Blancheporte.sk

Zľavy a zľavové kódy na Blancheporte.sk

Zásielkový obchodný dom ponúka tú najlepšiu kvalitu za skvelé ceny, ktoré si môže dovoliť naozaj každý. Dámska móda, bytový textil, domácnosť a omnoho viac nájdete na jednom mieste!

http://blancheporte.sk

Aktívne zľavové kódy a zľavy

Aktuálne 0 platných zľavových kódov


Neboli nájdené žiadne zľavové kódy

Kontaktné informácie

Blancheporte

91 830 05 Bratislava

02 / 32101010

servis@blancheporte.sk

Informácie o doprave

1.99

29

Objednávku je možné doručiť:

Kuriérom

Slovenská pošta

Platobné metódy

Na dobierku

Prevodom na účet

PayPal

 

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala

Aktuálne 2 neplatných kódov


Zľavový kód na Dopravu zadarmo na blancheporte.sk

Získaj dopravu zadarmo po zadaní kódu pri nákupe štyroch produktov na blancheporte.sk... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

2. februára 2017

Zľavový kód so zľavou -30€ v internetovom obchode Blancheporte.sk

Nakúpte v internetovom obchode Blancheporte.sk v minimálnej hodnote 59€ a môžete využiť zľavový kód so zľavou vo výške -30€.... viac ››

Kategória: , ,

úspešnosť 100%

7. novembra 2016

Viac o Blancheporte.sk

Patrí medzi obľúbené internetové obchody, ktoré si obľúbite určite aj vy. Je to najmä z toho dôvodu, že si na jednom mieste môžete zakúpiť kvalitnú spodnú bielizeň, ale aj iné módne veci, pre ženy a mužov.

História

E-shop má naozaj veľmi dlhú tradíciu. Síce sa na slovenský trh dostal po dlhej dobe a je tu len krátko, v zahraničí je už veľmi dlho a patrí medzi obľúbené e-shopy, na ktorom denne nakupuje viac ako niekoľko stoviek zákazníkov. Začínal ako zásielkový obchodný dom, ktorý sa pomaly pretvoril na e-shop. Zásielkové obchody pomaly končia a začínajú sa rozťahovať skôr do iných rozmerov, ktorými sú e-shopy. História sa tiahne až do roku 1967, kedy sa to všetko začalo.

Dnes patrí internetový obchod Blanchesport medzi veľmi obľúbené e-shopy, ktoré navštevuje naozaj veľa spokojných zákazníkov. Stálych zákazníkov je okolo 350 tisíc, čo je naozaj neuveriteľné číslo. Niekoľkokrát ročne vám môže prísť do schránky ešte katalóg, z ktorého si vyberiete všetko, čo potrebujete a môžete si to objednať. Najlepšie však spravíte, ak stavíte na e-shop, ktorý funguje najlepšie.

Informácie o internetovom obchode Blanchesport.sk

Tak ako mnohé zásielkové obchody, tak aj Blanchesport.sk sa zmenil zo zásielkového obchodu na internetový obchod. Je to najmä kvôli tomu, že mnohí si zvykli na nakupovanie cez internet. Je to omnoho pohodlnejšie a o výrobku si môžete prečítať omnoho viac. Môžete si pozrieť omnoho viac fotiek, ako daný produkt vyzerá a prečítať si recenzie ostatných, ktorí si tieto výrobky zakúpili predtým.

Pre značku Blachesport pracuje viac ako 150 zamestnancov, ktorí vám vždy radi a ochotne pomôžu. Vy si jednoducho vyberiete, či chcete kontaktovať zákaznícky servis prostredníctvom telefónu alebo e-mailu. Na každý svoj mail dostanete čo najskôr odpoveď, vďaka čomu sa môžete rozhodnúť, ak by ste nevedeli niečo o výrobku.

Obchod ponúka veľmi kvalitné kúsky, ktoré nie sú určené len pre starších mužov či ženy, ale aj pre mladých ľudí, ktorí sú nezávislí a baví ich móda. Radi kombinujete nekombinovateľné a skúšate nové trendy? Ak áno, práve pre vás je e-shop Blanchesport.sk

Vždy máte záruku peňazí za každú jednu objednávku a reklamovanie nie je vôbec ťažké. Záruka kvality je hneď ďalším bodom, ktorý tomuto e-shopu nechýba. Všetky produkty, ktoré ponúka sú kvalitné a značkové.

Na internetovom obchode si nájdete vždy niečo, čo by ste si chceli kúpiť. Veci vyzerajú perfektne a všetko čo vidíte na internete je tak aj v skutočnosti.

Prečo tu nakupovať?

  • Silné meno na trhu
  • Dlhá skúsenosť v predaji výrobkov
  • Česká firma
  • Záruka kvality
  • Jednoduchý nákup