Náhľad eshopu Bionatural.sk

Zľavy a zľavové kódy na Bionatural.sk

Internetový obchod ponúka široký sortiment bio a prírodnej kozmetiky či eko drogérie, ktorá je bez syntetických chemických zložiek a toxínov.

http://bionatural.sk

Aktívne zľavové kódy a zľavy

Aktuálne 2 platných zľavových kódov


Zľavový kód 5€ na nákup v BioNatural.sk

Zľavový kód je možné uplatniť iba pri nákupe nad 50€ v BioNatural.sk... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

Zľavový kód 3€ na nákup v BioNatural.sk

Zľavový kód je možné uplatniť iba pri nákupe nad 30€ v BioNatural.sk... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

Kontaktné informácie

Gabriela Dzurková Štofová

Okružná 1297/54 071 01 Michalovce

0911 214 704

bionatural@bionatural.sk

Informácie o doprave

2.70

50

Objednávku je možné doručiť:

Kuriérom

Slovenská pošta

Platobné metódy

Na dobierku

Prevodom na účet

PayPal

 

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala

Aktuálne 2 neplatných kódov


Zľavový kupón -10% na Bionatural.sk

Nakúpte v internetovom obchode Bionatural.sk a s použitím zľavového kupónu môžete získať zľavu vo výške -10% na biokozmetiku a ekodrogériu.... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

30. decembra 2016

Zľavový kód so zľavou -5€ na Bionatural.sk

Využite zľavový kód so zľavou -5€ pri nákupe tovaru na Bionatural.sk Zľavu možno použiť pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 50€.... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

31. júla 2016

Viac o Bionatural.sk

Internetový obchod BioNatural.sk bol založený v roku 2009. Ponúka zdravé potraviny a všetko pre vašu silnú imunitu.

Tovar dostupný na BioNatural.sk

Na internetovom obchod BioNatural.sk nájdete mnoho zdravých potravín, ktoré podporia vaše zdravie a imunitu. Či už jete úplne všetko alebo ste vegetarián či vegán, nájdete si tu svoje obľúbené potraviny za skvelé ceny. V záhlaví nájdete jednotlivé kategórie, podľa ktorých môžete jednoducho nakupovať všetky potraviny či iné výrobky. Okrem potravín tu môžete nájsť aj výrobky na pleť, make-up, výrobky na telo, vlasy, vône či  ekodrogériu. V samostatnej kategórií nájdete aj vzorky produktov, ktoré chcete vyskúšať. Môžete tu zakúpiť aj darčeky pre seba či vašich blízkych a potešiť ich niečim novým, čo ešte nikdy nemali.

Výhody nákupu

Na internetovom obchode nájdete každý produkt veľmi jednoducho. V každej kategórií sú ešte ďalšie podkategórie, podľa ktorých sa môžete orientovať. Biely a zelený podklad dodáva e-shopu "zdravší" nádych. V kategórií "O nás" nájdete okrem celého príbehu, ktorý sprevádzal zakladateľov k založeniu e-shopu aj iné dôležité veci. Napríklad Čo je bio kozmetika alebo Certifikáty, ktoré internetový obchod získal. Takisto e-shop vlastní aj blog, na ktorom uverejňujú články. Tie vám pomôžu pri celom zdravom životnom štýle. V každej kategórií si môžete zoradiť produkty podľa obľúbenosti, od najlacnejších alebo najdrahších, odporúčaných alebo abecedne. Pri nákupe sa môžete zaregistrovať a pri nákupe dostanete nejaké body k dobru, ktoré môžete využiť pri ďalšom nákupe. Každý výrobok má aj popis, vďaka ktorému sa môžete rozhodnúť, či výrobok budete kupovať alebo nie. Zákazníci často hodnotia produkty, takže si môžete zistiť, či je dostatočne obľúbený alebo nie. Výrobky si môžete dať porovnať a zistiť, ktorý je lepší. Pri výrobkoch nájdete aj použitie, zloženie a uschovávanie. Doprava je za veľmi dobrú cenu. Okrem toho si môžete dať produkty priniesť aj na zásielkovňu.

Prečo tu nakupovať?

  • Ochotný personál vám vždy poradí
  • Skvelé ceny za doručenie
  • Možnosť využiť zásielkovňu
  • Mnoho výrobkov na sklade
  • Jednoduchý nákup a ľahké orientovanie na e-shope