Náhľad eshopu Bigbrands.sk

Zľavy a zľavové kódy na Bigbrands.sk

Internetový obchod, ktorý ponúka oblečenie prémiových značiek so zľavami až do 85%. Nakupujete bezpečne a so zárukou s dopravou zdarma a pohodlným doručením.

https://www.bigbrands.sk

Aktívne zľavové kódy a zľavy

Aktuálne 0 platných zľavových kódov


Neboli nájdené žiadne zľavové kódy

Kontaktné informácie

PZ Slovakia s.r.o.

Lenardova 1260 851 01 Bratislava

+420 226 256 113

info@bigbrands.cz

Informácie o doprave

1.90

74

Objednávku je možné doručiť:

Kuriérom

Slovenská pošta

Platobné metódy

Platba kartou

Na dobierku

PayPal

 

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala

Aktuálne 5 neplatných kódov


Vianočná zľava 5€ na všetko v Bigbrands.sk

Zľava platí na celý sortiment a na nákup nad 37€... viac ››

Kategória: ,

úspešnosť 100%

18. decembra 2016

Zľavový kód so zľavou -7€ na Bigbrands.sk

Nakúpte v internetovom obchode Bigbrands.sk v minimálnej hodnote 37€ a využite zľavový kód so zľavou -7€. Spomínaná suma sa odráta po zadaní zľavového kódu.... viac ››

Kategória: , ,

úspešnosť 100%

28. októbra 2016

Zľavový kupón so zľavou vo výške -4€ na Bigbrands.sk

Využite zľavový kupón so zľavou vo výške -4€ na všetok tovar, ktorý nájdete v tomto internetovom obchode. Zľavu možno využiť na nákup tovaru v minimálnej výške 40€.... viac ››

Kategória: ,

úspešnosť 100%

9. októbra 2016

Zľavový kód -15% na Bigbrands.sk

Využite zľavový kód so zľavou vo výške až -15% pre nákup tovaru v internetovom obchode Bigbrands.sk Zľavový kód možno využiť na nákup tovaru ako : oblečenie, obuv, kozmetika, šperky a módne doplnky.... viac ››

Kategória: ,

úspešnosť 100%

8. augusta 2016

Zľavový kupón so zľavou -10% na Bigbrands.sk

Využite zľavový kupón s zľavou vo výške -10% na Bigbrands.sk Zľavu možno využiť na nákup tovaru módnej značky Giorgio di Mare.... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

24. júna 2016

Viac o Bigbrands.sk

BigBrands.sk alebo obchod veľkých značiek je známy na trhu. Ide naozaj o prestížny internetový obchod. Predtým, ako si povieme , prečo nakupovať v internetovom obchode BigBrands.sk, pozrime sa na to, čo možno v tomto internetovom obchode kúpiť.

Čo možno kúpiť v internetovom obchode BigBrands.sk?

V internetovom obchode BigBrands.sk je široká ponuka tovaru, z ktorej môžete vyberať a nakupovať. Nakupovať môžete v nasledovných kategóriách:

  • Ženy – v kategórii ženy môžete vyberať nasledovné produkty : kozmetika, dámske šperky, dámske doplnky, dámske spodné prádlo, dámske oblečenie a dámska obuv.
  • Muži – v tejto kategórii zas nakupujete rôzny tovar, ako napríklad : pánske doplnky, pánske šperky, pánska kozmetika, pánska spodná bielizeň, pánske oblečenie a pánska obuv.
  • Deti – v internetovom obchode BigBrands.sk môžete nakupovať aj detský tovar, a to konkrétne : detské hračky, detské oblečenie, detská obuv, ostatné.

Okrem iného, v tomto internetovom obchode nakupujete a vyberáte z nasledovných značiek : Lacoste, Disney, DKNY, Levi´s, a mnoho ďalších svetoznámych značiek.

Aké sú výhody nakupovanie prostredníctvom internetového obchodu BigBrands.sk?

  • Nakupujete prémiové značky- že aká je to výhoda? Výhodu pocítite už na prvý pohľad a hlavne prvý dotyk. Navyše kolekciu, ktorú tu môžete zakúpiť, v bežných obchodoch, či už kamenných alebo internetových, nenájdete.
  • Permanentné zľavy v internetovom obchode BigBrands.sk vám umožnia nakupovať a popri tom aj šetriť. To znamená, že pri nákupe môžete ušetriť až 85%.
  • Objednávate bezpečne a so zárukou. To znamená, že od zakúpenia tovaru môžete produkt vrátiť do 14 dní odo dňa prevzatia zásielky. Taktiež je veľkou prednosťou aj fakt, že nakupuje z pohodlia domova. To znamená, že zaplatíte za tovar z pohodlia domova taktiež, a to prostredníctvom platobnej karty online, bankovým prevodom alebo si môžete zvoliť možnosť, že za tovar zaplatíte prostredníctvom služby PayPal.
  • Neustále viac a viac ľudí nakupuje prostredníctvom internetového obchodu BigBrands.sk Postupom času sa títo noví a noví zákazníci stávajú členmi Bigbrands klubu. Teraz sa členom klubu môžete stať aj vy a zároveň budete patriť do klubu znalcov módy.