Zľavové kódy, kupóny a zľavy na Bigbrands.sk

https://www.bigbrands.sk

Aktivne zľavové kódy a zľavy na september

Aktívne 3
-20%

Zľavový kupón -20% na kabelky na Bigbrands.sk

Extra zľavový kupón s ktorým ušetríte ďalších 20% na kabelky....

30. septembra 2017

úspešnosť 100%
0 0
-15%

Zľavový kupón -15% na produkty Desigual na Bigbrands.sk

Extra zľavový kupón s ktorým ušetríte ďalších 15% z ceny objednávky....

28. septembra 2017

úspešnosť 100%
0 0
-15%

Zľavový kód -15% na všetko z Bigbrands.sk

Tento kupón -15% platí na všetko v internetovom obchode Bigbrands.sk keď vložíte tento kupón pri zadávaní objednávky. Využite zľavový kód Bigbrands a kozmetika, oblečenie, obuv i módne doplnky objedna...

29. septembra 2017

úspešnosť 100%
0 0

Doprava a platba

Najlacnejšia doprava od

1.90

€ Doprava zdarma od

74

Spôsob dopravy

 • Kuriérom
 • Slovenská pošta

Spôsob platby

 • Platobnou kartou
 • Na dobierku
 • PayPal

Kontakt

PZ Slovakia s.r.o.

Lenardova 1260 851 01 Bratislava

+420 226 256 113

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala.

Aktuálne 6 neplatných zľavových kódov a zľiav
-15%

Zľavový kupón -15% na všetko z Bigbrands.sk

Skvelý zľavový kupón, ktorý Vám odpočíta ďalších 15% z vašej objednávky a je možné uplatniť aj na zľavnený tovar....

18. septembra 2017

úspešnosť 100%
0 0
5 €

18. decembra 2016

úspešnosť 100%
0 0
7 €

Zľavový kód so zľavou -7€ na Bigbrands.sk

Nakúpte v internetovom obchode Bigbrands.sk v minimálnej hodnote 37€ a využite zľavový kód so zľavou -7€. Spomínaná suma sa odráta po zadaní zľavového kódu....

28. októbra 2016

úspešnosť 100%
0 0
4 €

Zľavový kupón so zľavou vo výške -4€ na Bigbrands.sk

Využite zľavový kupón so zľavou vo výške -4€ na všetok tovar, ktorý nájdete v tomto internetovom obchode. Zľavu možno využiť na nákup tovaru v minimálnej výške 40€....

9. októbra 2016

úspešnosť 100%
0 0
-15%

Zľavový kód -15% na Bigbrands.sk

Využite zľavový kód so zľavou vo výške až -15% pre nákup tovaru v internetovom obchode Bigbrands.sk Zľavový kód možno využiť na nákup tovaru ako : oblečenie, obuv, kozmetika, šperky a módne doplnky....

8. augusta 2016

úspešnosť 100%
0 0
-10%

Zľavový kupón so zľavou -10% na Bigbrands.sk

Využite zľavový kupón s zľavou vo výške -10% na Bigbrands.sk Zľavu možno využiť na nákup tovaru módnej značky Giorgio di Mare....

24. júna 2016

úspešnosť 100%
0 0

Viac o Bigbrands.sk

Informácie, ktoré by se vám mohli hodiť

BigBrands.sk alebo obchod veľkých značiek je známy na trhu. Ide naozaj o prestížny internetový obchod. Predtým, ako si povieme , prečo nakupovať v internetovom obchode BigBrands.sk, pozrime sa na to, čo možno v tomto internetovom obchode kúpiť.

Čo možno kúpiť v internetovom obchode BigBrands.sk?

V internetovom obchode BigBrands.sk je široká ponuka tovaru, z ktorej môžete vyberať a nakupovať. Nakupovať môžete v nasledovných kategóriách:

 • Ženy – v kategórii ženy môžete vyberať nasledovné produkty : kozmetika, dámske šperky, dámske doplnky, dámske spodné prádlo, dámske oblečenie a dámska obuv.
 • Muži – v tejto kategórii zas nakupujete rôzny tovar, ako napríklad : pánske doplnky, pánske šperky, pánska kozmetika, pánska spodná bielizeň, pánske oblečenie a pánska obuv.
 • Deti – v internetovom obchode BigBrands.sk môžete nakupovať aj detský tovar, a to konkrétne : detské hračky, detské oblečenie, detská obuv, ostatné.

Okrem iného, v tomto internetovom obchode nakupujete a vyberáte z nasledovných značiek : Lacoste, Disney, DKNY, Levi´s, a mnoho ďalších svetoznámych značiek.

Aké sú výhody nakupovanie prostredníctvom internetového obchodu BigBrands.sk?

 • Nakupujete prémiové značky- že aká je to výhoda? Výhodu pocítite už na prvý pohľad a hlavne prvý dotyk. Navyše kolekciu, ktorú tu môžete zakúpiť, v bežných obchodoch, či už kamenných alebo internetových, nenájdete.
 • Permanentné zľavy v internetovom obchode BigBrands.sk vám umožnia nakupovať a popri tom aj šetriť. To znamená, že pri nákupe môžete ušetriť až 85%.
 • Objednávate bezpečne a so zárukou. To znamená, že od zakúpenia tovaru môžete produkt vrátiť do 14 dní odo dňa prevzatia zásielky. Taktiež je veľkou prednosťou aj fakt, že nakupuje z pohodlia domova. To znamená, že zaplatíte za tovar z pohodlia domova taktiež, a to prostredníctvom platobnej karty online, bankovým prevodom alebo si môžete zvoliť možnosť, že za tovar zaplatíte prostredníctvom služby PayPal.
 • Neustále viac a viac ľudí nakupuje prostredníctvom internetového obchodu BigBrands.sk Postupom času sa títo noví a noví zákazníci stávajú členmi Bigbrands klubu. Teraz sa členom klubu môžete stať aj vy a zároveň budete patriť do klubu znalcov módy.