Náhľad eshopu Astratex.sk

Zľavy a zľavové kódy na Astratex.sk

Zľavové kódy do obchodu s dámskou spodnou bielizňou Astratex.sk ktoré môžete použiť pri nákupe. Nakupujte kvalitnú a luxusú spodnú bielizeň a najvýhodnejšie ceny vďaka zľavovým kódom.

http://Astratex.sk

Aktívne zľavové kódy a zľavy

Aktuálne 1 platný zľavový kód


Zľavový kód so zľavou -4€ v internetovom obchode Astratex.sk

Nakúpte v internetovom obchode Astratex.sk v minimálnej hodnote 30€ a prostredníctvom zľavového kódu môžete získať zľavu vo výške -4€.... viac ››

Kategória: , ,

úspešnosť 100%

1. júla 2017

Kontaktné informácie

ASTRATEX s.r.o.

Sokolovská 270/201 190 00 Praha 9 - Vysočany Česká republika

0850 232 850

info@astratex.sk

Facebook Astratex.sk

Informácie o doprave

2.70

40

Objednávku je možné doručiť:

Kuriérom

Slovenská pošta

Osobné prevzatie

Platobné metódy

Platba kartou

Na dobierku

Prevodom na účet

PayPal

 

Zľavové kódy, ktorých platnosť už vypršala

Aktuálne 4 neplatných kódov


Zľavový kupón -25% na Astratex.sk

Využite zľavový kupón so zľavou vo výške -25% pre nákup spodnej bielizne. Zľavu možno využiť na celý sortiment tovaru.... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

5. apríla 2017

Zľavový kupón so zľavou -24% na Astratex.sk

Využite zľavový kupón so zľavou vo výške -24% na nákup tovaru na Astratex.sk Zľavu možno využiť na nákup spodnej bielizne.... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

24. júna 2016

Astratex.sk si pre vás pripravil zľavu na celý nákup -21%

Využí zľavový kód a získaj zľavu na celý nákup na Astratex.sk 21%. Je to jednoduché, stačí použiť zľavový kupón.... viac ››

Kategória: ,

úspešnosť 0%

Zľavový kód -8% na Astratex.sk

Zľavu 8% na celý nákup v Astratex.sk  získate po zadaní kódu pri uskutočňovaní objednávky... viac ››

Kategória:

úspešnosť 100%

31. júla 2014

Viac o Astratex.sk

Astratex patrí k obľúbeným internetovým obchodom s možnosťou nákupu oblečenia, doplnkov, plaviek či spodného prádla prostredníctvom internetu.

História

Atratex.sk sa venuje predaju bielizne, plavkám, oblečeniu a doplnkov už po dobu 16 rokov, začali teda prevádzkovať e-shop v roku 2000. V tomto roku Astratex začal fungovať ako doplnok klasického zásielkového obchodu, no dnes predávajú čisto na internete. Toto trvá od roku 2005.

Základ e-shopu možno hľadať v Českej republike. Tak isto aj sklady tohto e-shopu sa nachádzajú na území Českej republiky , kde je umiestnených niečo cez 60.000 kusov tovaru, ktorý sa práve na sklade nachádza a je pripravený k odoslaniu v prípade objednania. Práve z tohto skladu v Českej republike sa objednávky vybavujú a odosielajú sa odtiaľto.

Nákup v Astratexe

Nakupovanie prostredníctvom Astratex je veľmi jednoduché. Navyše v prípade, že vami zakúpený tovar vám nevyhovuje veľkosťou alebo nie je podľa vašich predstáv, môžete ho zaslať naspäť a suma za tovar vám bude automaticky vrátená v prípade, že splníte všetky obchodné podmienky vrátenia tovaru.

V prípade, že nakúpite tovar v minimálnej hodnote 40€, doručenie je zdarma, čiže za dopravu v tomto prípade neplatíte. Takisto môžete byť bezplatne informovaní o zľavách Atratex nie len mailom, ktorý Vám zašlú, ale taktiež na stránke Zlavovekody.sk, kde môžete nakupovať prostredníctvom zľavových kódov a kupónov prostredníctvom zliav. A prečo nakupovať práve na Astratex.sk? Ide o veľmi kvalitný tovar v rôznych veľkostiach za najvýhodnejšie ceny na trhu. Môžete vyberať zo širokého sortimentu tovaru, za najvýhodnejšie ceny na trhu vo vysokej kvalite.

Nakupovanie v tomto eshope má niekoľko výhod, medzi ktoré patrí najmä :

  • nakupovanie z domova, pričom šetríte čas a peniaze
  • dostatok času pre výber
  • nakupovanie pomocou zľavových kódov
  • možnosť vrátenia tovaru a peňazí