Čierny piatok 2018 - Black friday Slovensko | Zlavovekody.sk
 

Black friday 2018 – obrovské zľavy na Slovensku

Pozrite si najlepšie ponuky Black Friday 2018 v Slovenských e-shopoch

Čierny piatok na Hej.sk a na Alza.sk patrí medzi najobľúbenejšie akcie roka.
black-friday-hej

black-friday-alza

black-friday-answear

Kedy je Black Friday?

Čierny piatok pripadá vždy na piatok po Dni vďakyvzdania v Spojených štátoch (vždy štvrtý piatok v novembri).

História Čierneho piatku

História “Black Friday“, teda Čierneho piatku má svoje korene v USA. V súčasnosti sa však “Black friday” stal sviatkom na celom svete. Tento sviatok sa oslavuje deň po Vďakyvzdaní. Tento deň taktiež možno nazvať Dňom nákupného šialenstva.

Čo je to Black friday alebo Čierny piatok?

Black friday je deň, kedy obchody ponúkajú najväčšie akcie na nákupy počas celého roka. Zľavy sa tu pohybujú v desiatkach percentách a spôsobujú ozajstné nákupné šialenstvo. Tieto zľavy zvyčajne trvajú len v tento jeden deň, a práve preto kupujúci striehnu na svoj vytúžený produkt v zľave už od polnoci. Práve vďaka tejto zľave môžete ušetriť peniaze, dokonca si zakúpiť niečo, čo bolo doposiaľ pre vás cenovo nedostupné a nemohli ste si to kúpiť napriek tomu, že ste po tom túžili.

V tento deň možno aj využiť zlavovekody.sk , ktoré vám poskytnú ešte väčšiu zľavu, dokonca vás informujú o tých najväčších zľavách, ktoré môžete využiť, pretože sú ponúkané. Vďaka tomu, že na jednom mieste sú združené všetky zľavy, je nakupovanie na internete ešte jednoduchšie. Práve to je spôsob, ako možno šetriť peniaze pri nakupovaní, ale zároveň aj čas, aby ste nemuseli vyhľadávať rôzne stránky, pretože na zlavovekody.sk ich máte všetky “pod strechou”. Na zlavovekody.sk nájdete najlepšie a najaktuálnejšie zľavy aj počas Black Friday . Niektoré ponuky sú časovo limitované aj počas tohto veľkého nákupného dňa, a preto je potrebné byť v strehu a sledovať, aby ste nepremárnili tú správnu chvíľu. O Čierny Piatok v súčasnosti ľudia prejavujú veľký záujem, nakoľko je novodobou závislosťou nakupovať prostredníctvom internetu a najmä v zľavách.

Počas Black Friday sa vzťahujú zľavy takmer na všetko. Všetky ženy sa tešia zľavám najmä týkajúcim sa kozmetiky, parfémov, doplnkov a nesmieme zabúdať ani na veľmi obľúbené oblečenie. Možno nakupovať naozaj v rôznych kategóriách nie len pre ženy, ale aj mužov a deti. Taktiež sa oplatí počas “Black Friday” nakupovať aj vianočné darčeky, ktoré sú v tomto období taktiež v niekoľko desiatok percentných zľavách.

 

Nezabudnite, deň po Vďakyvzdaní Váš čaká Black Friday, najväčšia nákupná horúčka všetkých čias po ktorej nasleduje Cyber Monday