Cashback ako vrátenie peňazí internetového nákupu

26. júna 2015 Nákupný radca

0 Comments

Chcete vedieť, ako si usporiť peniaze aj keď nakupujete cez internet? Ešte nepoznáte Cashback? Zistite ako táto úžasná vec funguje!

Čo to vlastne je Cashback?

Cashback = vrátenie späť. Ide vlastne o to, že  nakupite na internete na e-shope zapojenom do systému, po nákupe vám vrátia určité % z nákupu. Všetko záleží od e-shopu, koľko % vracajú po nákupe. Peniaze sa vracajú po určitom čase na bankový účet zákazníka. V niektorých prípadoch Vám okrem určitého percenta z nákupu zašlú aj zľavový kód, ktorý môžete využiť pri ďalšom nákupe.

cashback systémy

cashback systémy

Ide vlastne o to, že rôzne obchody platia tým, čo robia ich internetovú stránku istú províziu za „dotiahnutie“ nových ľudí na ich e-shop, ktorí sa častokrát stanú aj zákazníkmi e-shopov. Ide vlastne o tzv. kruhovú reakciu, kde predajca predaj svoj produkt , vďaka prevádzkovateľovi e-shopu – ktorý získal následne províziu, a kupujúci dostal zľavu na svoj produkt vďaka sytému cashback.

Dôležité je teda zaregistrovať sa do systému. Registrácia je zdarma a následne si potom v systému vyberáte e-shop, z ktorého chcete nakupovať, pomocou čoho sa vlastne identifikujete.

Možnosti cashback

  1.  www.refundo.cz
  2. www.vratnépeníze.cz
  3.  www.plnápeněženka.cz
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Komentuj